Polityka prywatności aplikacji mobilnej "Kiedy Wykład"

Sophscope sp. z o.o. będąca właścicielem aplikacji Kiedy Wykład przywiązują szczególną wagę do ochrony prywatności użytkowników. Z powyższych względów aplikacja Kiedy Wykład gromadzi wyłącznie informacje, które pomagają lepiej zrozumieć potrzeby użytkowników i bezustannie dostosowywać aplikację mobilną do ich oczekiwań, oraz przygotowywać opracowania statystyczne pozwalające dostosować funkcjonalność aplikacji do oczekiwań użytkowników Kiedy Wykład.

Aplikacja Kiedy Wykład jest darmowa i nie gromadzi żadnych danych osobowych użytkowników.

Używamy statystyk Google w celu zrozumienia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z aplikacji, co umożliwia ulepszanie zawartości aplikacji, nie są to jednakże dane osobowe umożliwiające identyfikację użytkownika.

W celu usprawnienia możliwości korzystania z Aplikacji Kiedy Wykład może ona uzyskać dostęp do następujących funkcji urządzenia mobilnego: sprawdzenie lokalizacji, wysłanie wiadomości email, komunikaty push, jednakże dane te nie będą również przechowywane oraz przetwarzane przez Sophscope sp. z o.o..

Aplikacja może przechowywać na urządzeniu mobilnym unikalny klucz niezbędny do procesu utrzymania sesji. Klucz ten jednakże zapewnia pełną pseudonimizację danych osoby korzystającej z aplikacji.

Korzystając w jakikolwiek sposób z Aplikacji Kiedy Wykład, użytkownik akceptuje zasady zawarte w niniejszej Polityce Prywatności Aplikacji mobilnej.

Sophscope sp. z o.o. zastrzega sobie prawo zmiany powyższej Polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej Polityki prywatności.

W przypadku pytań dotyczących Polityki prywatności, prosimy o kontakt na adres e-mail: admin@kiedywywoz.pl